خرید باتری و سرب

باتری ها وسیله ای برای ذخیره سازی انرژی هستند. پس برای هر دستگاهی که نیاز به تامین انرژی داشته باشد مورد استفاده قرار می گیرند. اما این که چه نوع باتری برای دستگاه مورد نظر ما لازم است مسئله ایست که قبل از هر چیزی باید به آن پرداخته شود. مجموعه ما در باتری طاهری در تلاش است که نیاز به منبع انرژی و باتری و سرب را برای مشتریان خود تامین کند. شما می توانید سرب خالص، سرب کارگاهی و انواع باتری های مورد نیاز خود را از مجموعه ما با بالاترین کیفیت و اصالت تهیه کنید و مورد استفاده قرار دهید. مجموعه طاهری قادر به تامین 1000 تن باتری فرسوده خودرویی و 700 تن سرب خالص و کارگاهی در ماه می باشد. در ادامه با برخی از ویژگی های مجموعه ی طاهری برای خرید باتری و سرب آشنا می شویم.

خرید سرب و ضایعات باتری خودرو

خرید ضایعات باتری خودرو

ضایعات باتری خودرو همان پسماندهای حاصل از فعالیت ماشین ها می باشند که در جهان آنها را به عنوان پسماندهای ویژه و گران قیمت می شناسند. موتور سیکلت ها، وسایل نقلیه، تراکتورها و … دارای یک نیروی محرکه هستند و برای حرکت آن به باتری نیاز دارند. این باتری ها با گذر زمان عمر مفید خود را از دست می دهند و دیگر ویژگی های یک باتری سالم را ندارند و باید تعویض شوند. باتری های کهنه و غیر قابل استفاده در پروسه ی بازیافت قرار گرفته و دوباره تولید می شوند. برای این کار افرادی که نیاز به تعویض باتری خودرو دارند می توانند باتری های غیر قابل استفاده ی خود را به فروش برسانند. مجموعه ی باتری طاهری با در نظر گرفتن این نیاز مشتریان خود به خرید ضایعات باتری خودرو می پردازد.

از مزیت های خرید باتری و سرب (به خصوص خرید و فروش ضایعات باتری خودرو) در این مجموعه این است که قیمت ها بر اساس قیمت روز بازار جهانی محاسبه می شوند. وزن هر باتری در قیمت باتری ها تاثیر گذار است. مسلما فلزات به کار رفته شده در باتری خودرو مانند سرب، قلع، اسید و آنتیموان وزن اصلی یک باتری را می سازند. هر چقدر که میزان سرب به کار رفته شده در باتری های خودرو بیشتر باشد به ارزش آن نیز افزوده خواهد شد. گروه ما در مجموعه باتری طاهری به صورت 24 ساعته آماده ی پاسخگویی به شما مشتریان عزیز در زمینه ی خرید و فروش باتری و سرب می باشند.

خرید باتری ups

خرید باتری ups

خرید باتری ups از دیگر خدمات ارائه شده توسط مجموعه ی باتری طاهری می باشد. همان طور که می دانید باتری های ups انرژی زیادی را در خود ذخیره می کنند. بیشترین کاربرد باتری ups در تامین نیروی برق کارخانه جات در هنگام قطعی برق می باشد. از آن جا که نمی توان فرآیند تولید صنعت را در هنگام قطعی برق متوقف کرد به همین دلیل به نیرویی نیاز داریم که این انرژی را تامین کند. از دیگر کاربردهای باتری ups می توانیم به باتری های برق اضطراری، نور کمپینگ، باتری پشتیبان سیستم های امنیتی به کار رفته شده در ساختمان ( هشدار در ساختمان ها )، وسایل نقلیه در مدل های اسباب بازی در اندازه های مختلف، تجهیزات پزشکی قابل حمل و … اشاره کنیم.

در زمینه ی خرید باتری و سرب نباید کیفیت باتری ups را بر اساس قیمت آن قضاوت کرد. بلکه عوامل متعددی در کیفیت باتری های ups تاثیر گذارند. برای مثال وزن باتری، طول باتری و تکنولوژی که برای ساخت باتری یو پی اس به کار می رود قیمت اصلی آن را نشان می دهد. شما می توانید انواع باتری ups را از مجموعه ی باتری طاهری با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری نمایید.

خرید باتری لیفتراک

خرید باتری لیفتراک

لیفتراک های برقی به دلیل عدم تولید دود و سر و صدا بهترین گزینه برای محیط های بسته می باشند. به همین دلیل، به جای استفاده از لیفتراک های دیزلی یا گازی در محیط هایی که تهویه ی قوی ندارند از لیفتراک های برقی استفاده می شود. منبع تغذیه ی این نوع لیفتراک ها باتری های اسیدی- سربی هستند که از آمپراژ بالایی برخوردارند. باتری های اسیدی- سربی لیفتراک به منظور انجام کارهای سنگین ساخته می شوند و اغلب به آن ها باتری کششی نیز گفته می شود.

باتری های لیفتراک مانند دیگر باتری های موجود در بازار دارای طول عمر محدودی هستند. پس بعد از استفاده از طول عمر مفیدشان باید آن ها را تعویض کرد. مجموعه ی باتری طاهری در این خصوص به خرید باتری و سرب (به خصوص ضایعات باتری لیفتراک) می پردازد. مشتریان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با همکاران ما تماس برقرار کنند.

خرید شمس سرب خالص

خرید شمش سرب خالص

سرب یکی از ارزشمند ترین و در عین حال پرکاربردترین فلزاتیست که در بخش های مختلف صنعت به کار گرفته می شود. در ابتدا سرب را از معادن استخراج و با استفاده از روش های مختلفی به خالص سازی سرب می پردازند. سرب حاصل را به صورت شمس تولید کرده و به خریداران عرضه می کنند. برای خرید باتری و سرب (یا خرید شمس سرب خالص) می توانید به مجموعه باتری طاهری مراجعه کنید. کارشناسان مجرب و کارآزموده در تلاش اند که محصول مرغوب و باکیفیتی را در اختیار مصرف کننده گان قرار دهند.

خرید شمس سرب کارگاهی

خرید شمش سرب کارگاهی

شمس سرب کارگاهی طی فرآیند بازیافت زباله های سربی بدست می آید. یعنی باتری های به کار رفته شده در ماشین آلات که بعد از گذر زمان مشخصی عمر مفید خود را کرده اند و کیفیت اولیه خود را از دست داده اند، طی فرایندی با استفاده از روش های نوین و ابزارآلات خاصی مجددا بازیافت شده و دوباره مورد استفاده قرار می گیرند. باتری طاهری به عنوان یکی از تولید کنندگان شمس سرب کارگاهی در سطح کشور و با همکاری کارشناسان مجرب و کارآزموده تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا محصول ارزنده ای را به مشتریان خود عرضه کند.

باتری طاهری

مجموعه ی باتری طاهری به عنوان یکی از برترین ارائه دهندگان خدمات در زمینه ی خرید و فروش باتری و سرب در سطح کشور فعالیت خود را از سال 1386 آغاز کرده است. خرید و فروش ضایعات باتری خودرو یا به صورت کلی باتری فرسوده، باتری لیفتراک، باتری ups، شمس سرب خالص و شمس سرب کارگاهی زمینه های فعالیت این مجموعه پرطرفدار می باشند که توسط کارشناسان مجرب و کارآزموده مجموعه اداره و مدیریت می شوند. خرید باتری و سرب در انواع مختلف از مجموعه باتری طاهری کاملا مطابق با قیمت روز بازار جهانی می باشد.

فهرست