فروش باتری و سرب

باتری طاهری یکی از مجموعه های فعال در زمینه ی فروش باتری و سرب در سطح کشور است. این مجموعه در حوزه ی بازیافت باتری های فرسوده به فعالیت می پردازد. بازیافت باتری های فرسوده به ما کمک می کند تا مواد شیمیایی کم تری را جذب زمین کنیم. به عبارتی بازیافت باتری فرسوده، زمین تمیز تری را برای نسل های آینده به ارمغان می آورد. به همین دلیل، مجموعه ی طاهری با خرید و فروش ضایعات باتری خودرو و باتری فرسوده، باتری ups، باتری لیفتراک و شمس سرب خالص و کارگاهی سعی در استفاده ی بهینه از مواد قابل بازیافت دارد. کاربران در صورت نیاز به فروش باتری های اسقاط شده می توانند با ما در ارتباط باشند. در ادامه با برخی از خدمات ارائه شده توسط مجموعه باتری طاهری بیشتر آشنا می شویم.

فروش ضایعات باتری خودرو و باتری فرسوده

فروش ضایعات باتری خودرو و باتری فرسوده

یکی از عمده ترین خدمات مجموعه باتری طاهری فروش ضایعات باتری خودرو و باتری فرسوده می باشد. شرکت ها و کارخانه های تولیدی، سازمان های دولتی و موسساتی که با باطری کهنه سر و کار دارند، از جمله مشتریان ما می باشند. کاربرانی که به خرید و فروش باتری و سرب می پردازند می توانند از طریق مشاوره با کارشناسان مجموعه به همکاری با ما بپردازند.
در ارتباط با قیمت گذاری و فروش باتری و سرب باید گفت که ما ارزش این نوع باتری ها را به نسبت میزان سرب به کار رفته شده در آن ها می سنجیم. یکی از مزایای انتخاب باتری طاهری به عنوان مرکز فروش باتری و سرب در کشور این است که ما قیمت ها را بر اساس قیمت های جهانی برآورد می کنیم.

فروش باتری ups

باتری های یو پی اس یکی از کاربردی ترین منبع های انرژی به کار برده شده در انواع دستگاه ها هستند. این باتری ها بدون وقفه توان مورد نیاز مصرفی را تامین می کنند. این نوع باتری ها را بیشتر در مواقع ضروری و در هنگام قطع برق استفاده می کنند. از آن جا که باتری های یو پی اس بسیار پر کاربرد هستند و مصرف انرژی دستگاه های متعددی را تامین می کنند در مجموعه ی باتری طاهری نیز به فروش می رسند. ما ارزش گذاری باتری های یو پی اس را بر اساس  معیار هایی چون وزن باتری، طول باتری و تکنولوژی به کار رفته شده در آنها انجام می دهیم. کاربرانی که به خرید و فروش باتری و سرب (یا به صورت اختصاصی به فروش باتری یو پی اس) می پردازند می توانند همکاری خود را با مجموعه ی باتری طاهری آغاز نمایند.

فروش باتری لیفتراک

فروش باتری لیفتراک

یکی از مهم ترین بخش های به کار برده شده در دستگاه های لیفتراک برقی، باتری لیفتراک می باشد. این باتری وظیفه ی تامین انرژی را بر عهده دارد. این نوع دستگاه ها بیشتر مناسب فضاهای سر بسته بوده و بسیاری از مراکز به دلیل عدم ایجاد آلودگی صوتی از آنها استفاده می کنند. بنابراین لیفتراک های برقی جایگزین مناسبی برای لیفتراک های گازی می باشند. لیفراک های برقی برای تامین انرژی خود از باتری های سربی- اسیدی بهره می برند که بعد از چند سال استفاده از عمر مفید آن ها کم شده و دیگر کارایی لازم را نخواهند داشت. مجموعه ی باتری طاهری به ارائه ی خدمات در زمینه ی فروش باتری و سرب به خصوص باتری لیفتراک می پردازد و به افرادی که آمادگی همکاری با این مجموعه را دارند خدمات ارزنده ای ارائه می کند.

فروش شمس سرب

فروش شمس سرب

برای بازیافت و فروش سرب در ابتدا متخصصین بازیافت شبکه های سرب، اکسید سرب و سایر قطعات را در کوره ذوب می کنند. سرب مذاب شده را درون قالب های مخصوصی می ریزند. بعد از چند دقیقه ناخالصی های سرب بر روی قالب شناور می مانند. ناخالصی ها را دور می ریزند. شمس ها نیز بعد از مدتی خنک شده و آنها را از قالب جدا می کنند. در نهایت هم این شمش های سرب جدا شده از قالب را به تولید کنندگان باتری ارسال می کنند. تولید کنندگان باتری شمس های ارسال شده را بار دیگر طی فرآیند دیگری برای تبدیل شدن به باتری نو ذوب می کنند. تیم ما در مجموعه ی باتری طاهری به پشتیبانی از کاربران خود می پردازد و خدمات ارزنده ای را در حوزه ی فروش شمس سرب ارائه می کند.

فروش شمس سرب کارگاهی

فروش شمس سرب کارگاهی

سرب نرم یا سرب کارگاهی را از بازیافت باتری ضایعاتی در دو نوع سرب خشک و نرم بدست می آورند. باتری طاهری روش های نوینی را برای تولید شمش سرب کارگاهی به کار می گیرد که همگی با رعایت قوانین زیست محیطی اجرا می شوند. برای برخورداری از شمش های سرب تولید شده در مجموعه و فروش باتری و سرب می توانید با تیم باتری طاهری در ارتباط باشید.

باتری طاهری

مجموعه باتری طاهری به عنوان یکی از بزرگ ترین مجموعه های فروش باتری و سرب در صدد است تا خدمات ارزنده ای را در زمینه های مختلف خرید و فروش ضایعات باتری خودرو، باتری فرسوده، باتری لیفتراک، باتری ups، شمس سرب خالص و شمس سرب کارگاهی ارائه دهد. این مجموعه اصل فعالیت های خود را در سال 1386 آغاز کرده و موفقیت های زیادی را در این حوزه کسب کرده است. ما در این مجموعه تمامی قیمت های خرید باتری و سرب و فروش باتری و سرب را طبق قیمت روز جهانی برآورد می کنیم.

فهرست